Späť Do kategórie

Bauer Nexus 2N Pro Griptac SR - kompozitová hokejka


Seniorská kompozitová hokejka Bauer Nexus 2N Pro Griptac SR. Najvyššia modelová rada. Model 2018/2019.

Pre objednanie vyberte variantuKategória: Kompozitové hokejky > SENIOR kompozitové hokejky > kompozitové hokejky BAUER Senior

Seniorská kompozitová hokejka Bauer Nexus 2N Pro Griptac SR.
Nexus 2N PRO nástupca modelu Nexus 1N.
Nejedná sa však len o zmenu dizajnu a názvu, ale o zásadné technologické vylepšenia.
ACL (Advanced Carbon Layering)
Použitie ľahších karbónových vrstiev než pri modeli 1N dovolilo použiť pri výrobe viacerých týchto komponentov pri výrobe čepele hokejky 2N PRO.
Viac vrstiev znamená aj väčšie prepletenie jednotlivých karbónových vlákien, čo vedie k vylepšenému absorpciu nárazov, ktorým čepeľ čelí počas hry.
Hlavným benefitom tejto konštrukcie je redukcie váhy čepele pri zachovaní jej odolnosti.
Ľahšia čepeľ sa rýchlejšie nabije - prepne pri strele a vďaka tomu z nej puk vyletí oveľa rýchlejšie.
Pri laboratórnom porovnaní s modelom 1N bolo namerané, že hokejka 2N PRO strieľa o 15% rýchlejšie pri strele príklepom a o 12% rýchlejšie pri strele švihom.
R-LITE systém čepele
Inovatívny spôsob konštrukcie čepele, kedy tvrdšie jadro čepele, ktoré je veľmi dobré pre rýchlosť strely, bolo potiahnuté špeciálnou ultraľahkou penou s pogumovanou reaktívny vrstvou, ktorá čepeľ zmäkčí, čo zlepšuje jej vlastnosti pri vedení puku.
Ak spojíme všetky tieto jednotlivé časti dokopy získame tak skvelú čepeľ, ktorá je ľahká, rýchla pri strele a zároveň má hráč výborný cit pre puk.
DURAFLEX lepidlo
Inovatívny typ lepidla použitý na shaft hokejky, ktorý má nielen skvelé vlastnosti podporujúce odolnosť, ale novo má aj pozitívny vplyv na prehnutie hokejky, čo je unikátna vlastnosť, ktorú nenájdeme na žiadnej konkurenčnej hokejke.
Lepšie prehnutie hokejky prináša hráčovi rýchlejšiu a tvrdšiu strelu.
Vyrobená z jedného kusa teda technológiou MONOCOMP, ktorá maximalizuje prenos energie zo shaftu do čepele.
Samozrejmosťou je použitie patentovaného karbónu Textreme®, ktorý je v porovnaní s 12 K karbónom používaným u top modelov konkurencie, o 20% ľahší ao 20% lepšie sa vysporiadava s nárazmi, ktorým hokejka čelí počas hry .
Rada hokejok Nexus na čele s top modelom 2N PRO je charakteristická svoju univerzálnosťou a výbornými vlastnosťami pri strele bez ohľadu na pozíciu rúk na shaftu.
Toho je docielené technológiou shaftu Sweet-Spot, ktorá je navrhnutá pre efektívny prenos energie z napružené do strely, ktorý reaguje aj na nižšiu pozíciu rúk pri strele.
Vďaka tomu vystrelíte presne a tvrdo aj v nie celkom optimálnym postoji napríklad pri osobnom súboji.

Tvrdosť: 70, 77, 87, 102
Zahnutie: P92, P28
Typ: R - pravá /  L - ľavá 

Názov Hodnota
Názov Počet

Pridať komentár