Späť Do kategórie

CCM Jetspeed FT3 Pro SR - kompozitová hokejka


Seniorská kompozitová hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR. Najvyššia modelová rada.

Pre objednanie vyberte variantuKategória: Kompozitové hokejky > SENIOR kompozitové hokejky > kompozitové hokejky CCM Senior
Kód produktu: HSFT3P

Kompozitová hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR
Profi palice Jetspeed FT3 PRO
Bod ohybu - Hybridný profil tvrdosti - Vytvára silový kĺbový efekt, ktorý pri odpale umožňuje hráčovi palicu optimálne ohnúť za použitia kombinácie rýchlosti a reaktívnosti.
Čepeľ JF-90 s centr blokujúcou technológiou - Extrémne ľahká čepeľ s jadrom s tlmiacou technológiou, vystuženou pätkou a špičkou a dotykovým povrchom je navrhnutá tak, aby vám poskytovala lepší cit pri práci s pukom.
Rukoväť Jetspeed s dvojitým konkávnym tvarom - R geometria je charakteristická zaoblenými rohmi, konkávnymi boky a dokonale aerodynamickým tvarom. Výsledkom je mimoriadne pohodlná a výkonná palicu preferovaná profesionálnymi hráčmi.
Nová technológia vrstvených uhlíkových vlákien nanolite - Vysoko funkčná technológia vrstvených uhlíkových vlákien v kombinácii s technológiou Sigmatex® s výstužami z tkaniny spread tow dali vzniknúť palici, ktorá je neuveriteľne ľahká a pevná zároveň.
Materiál - SIGMATEX® SPREAD TOW: Vysoko funkčná tkaninu spread tow špeciálne pre nás vyvinul popredný svetový výrobca leteckých a kozmických technológií. Inovatívna technika tkania vlákien prepožičiava palici ľahkosť, pevnosť a odolnosť.
Geometria pre dorast a juniorov - I A J SHAPE: Geometria navrhnutá za prispenia elitných hokejových hráčov i hráčok a výberu hráčov z radov dorastu i juniorov sa vyznačuje zaoblenými hranami a konkávnymi boky pre väčšie pohodlie a lepšie ovládanie palice.
Flex: 70, 75, 80, 85, 95
Dĺžka: 152cm (60")
Zahnutie: P28, P29
Typ: R - pravá /  L - ľavá 

Názov Hodnota
Názov Počet

Pridať komentár