Späť Do kategórie

WALL Pro Active W4 - brankárska maska

Dostupnosť: 1 - 3 pracovné dni

339,00€

Seniorská brankárska maska WALL Pro Active W4

Varianta

Kategória: Výstroj brankári > Brankárske masky > Brankárske masky SENIOR

WALL W4 - brankárska maska

The Wall Pro Active brankárska maska je ručne vyrobená vo Fínsku z najlepšie dostupných materiálov. Maska je vyrobená z ľahkých a odolných materiálov tak, aby vytvorila najväčší zorný uhol a najkvalitnejšiu ochranu. PRO Active model bol a je používaný brankármi v KHL, SM - LIGA alebo NHL ako Niklas Bäckström, Pekka Rinne, Tuuka Rask, Antti Raanta, Antti Niemi alebo Hannu Toivonen.
Wall Pro Active masky vyrábané pomocou najnovšej vstrekovanej lisovacej techniky??. Základný materiál pre škrupinu masky je veľmi odolný a tuhý plast ABS s 25% kaučuku v kompozite. Žiadne zvonenie v ušiach pri náraze puku alebo inom údere. 
Nový zadný panel (FBP - full back plate) je väčší a tým umožnuje väčšie dizajny. Klasický 5-bodový systém na upínanie.
Nový dizajn (ETP - Extended Throat Protection) poskytuje lepšiu ochranu krku a zároveň dokonalý komfort. S novým dizajnom je zvýšená aj viditeľnosť dolu "pod nohy".
Vnútorná výstielka PZ 070 je vyrobená z bunkovitého plastu, ktorý vstrebáva nárazy a údery, ale zostáva pohodlný. Navyše PZ 070 nenasakuje vlhkosť, takže ostáva dlhšie čistý. Výstielka má anatomický dizajn, je posuvná a umývatelná.
Ľahká a odolná Active - mriežka je vyrobená z nerezavejúcej oceli a ponúka maximálne periférne videnie. Typy mriežky sú: Europa, Canada a Cat Eye (necertifikovaná). Všetky modely sú taktiež dostupné v chrómovej verzii.
Ochranná taška a doplňujúci fit set sú dodávané s každou maskou Pro Active. 

Veľkosť: SR (57 - 60cm)
Farba: biela - WHT, čierna - BLK

Názov Hodnota
Názov Počet

Pridať komentár