Späť Do kategórie

Warrior Covert QRE 3 SR - hokejové rukavice

Dostupnosť: Dostatok skladom

Odporúčaná MOC 125,00€
89,50€

Seniorské hokejové rukavice Warrior Covert QRE 3 SR

Varianta

Kategória: Výstroj hráči > Rukavice > Rukavice SENIOR

Seniorské hokejové rukavice Warrior Covert QRE 3 SR
Covert QRE 3 obsahuje dva typy nylonu na vonkajšej strane rukavice.
Oblasti s vysokým opotrebením na zadnej strane, prstoch, vonkajšej strane malíčka, manžete a manžetovej rolke sú skonštruované z Warriorovho pleteného nylonu pre výnimočnú odolnosť.
Zvyšok rukavice je vybavený tradičným nylonom, ktorý ponúka dobrú priedušnosť a flexibilitu pre vlámaný pocit.
V manžetovej vložke je tiež vyšívané logo Warrior
QRE 3 je vybavený penami strednej hustoty EVA a penami s duálnou hustotou.
Prsty, chrbát a blok prstov profitujú zo spevnených pien EVA a zahŕňajú plastové výstuže pre vynikajúcu ochranu vo všetkých bežných nárazových zónach.
Manžeta a manžetový valec sú vyrobené z penových materiálov s dvojitou hustotou, ktoré chránia proti nárazu, poskytujú však aj vysokú pohyblivosť v zápästí.
Warrior používa dvojdielny dizajn AxyFlex v palci, aby hráčovi poskytol pôsobivý rozsah pohybu, ale tiež pomáha predchádzať hyperexenzii.
Dlaň obsahuje model SmartPalm od Warrior v mäkkom Clarino s ďalšími krycími vrstvami Clarino pre vynikajúcu odolnosť proti oderu.
Dizajn SmartPalm ponúka rovnováhu medzi citom pre trvanlivosť palice a rukavice.
Aj keď je táto konštrukcia posilnená, nič neobetujete z hľadiska výkonu, najmä keď uvažujete o konštrukcii dvojdielneho prsta a konštrukcii z troch kusov zadnej časti ruky.
Kryt Covert QRE 3 je dodávaný s jemnou dotykovou vložkou z mikrovlákna, ktorá odvádza vlhkosť a pot z rúk a zápästia, aby bol suchý a pohodlný.
Prsty tiež zahŕňajú sieťované kliny - príjemná vlastnosť na rukavici na úrovni výkonu - pre väčšiu flexibilitu prstov a zvýšenie celkovej schopnosti rukavice reagovať.
Poskytujú tiež pekné vetranie a pracujú s vložkou z mikrovlákna, aby udržali ruky a prsty suché.
QRE 3 je klasifikovaný ako zúžený strih, čo znamená, že má pohodlný pocit v prstoch a cez chrbát, ale cíti sa uvoľnenejší a otvorenejší v manžete.
Hokejové rukavice Warrior Covert QRE3 - senior
Veľkosť: 13", 14", 15"
Farba: čierna

Názov Hodnota
Názov Počet

Pridať komentár